Vážení klienti našich lékáren ALMA,

 

chtěli bychom Vás informovat o naší nové službě pro Vás,naše stálé klienty - Měření plicního věku.
Měření bude probíhat v každé z našich provozoven v daném období a daných termínech. Objednání bude možné osobně, za poplatek 10kč pro naše spokojené klienty(cena za použitý jednorázový náustek), pro ostatní za poplatek 100 kč. Částka bude vybrána při objednání.

 

Aktuální termíny:

Lékárna ALMA ...18.6. - 11.7., od 27.9.
Lékárna Na Bezděkově ... 4.-15.6., 14.8. - 27.8.
Lékárna ALMA ve Vlašimi ... 14.5.-1.6., 28.8. - 26.9.
Lékárna Na poliklinice Pacov ... 16.7. -10.8.

 

Jsme tu pro Vás a Vaše zdravé plíce ...

 

Lékárna ALMA

Vážení zákazníci!

 

Především Vám chceme popřát vše nejlepší do Nového roku a seznámit Vás touto cestou s některými novinkami s nimiž se v našich lékárnách můžete od ledna 2015 setkat.

 

Asi nejviditelnější bude sleva ve výši 50% na doplatek na lék předepsaný na recept a částečně hrazený z veřejného zdravotního pojištění, maximálně ale do výše nákupní ceny uvedeného léku. V praxi to bude znamenat, že u léků, kde je doplatek výrazně vyšší než je úhrada Vaší zdravotní pojišťovny nebudeme moci slevit celou polovinu doplatku, ale jen tolik abychom mohli zaplatit alespoň nakupovaný lék (a už nic jiného!). Tuto slevu budeme poskytovat všem našim spokojeným zákazníkům.

 

Z těchto léků, ani z dalších léků hrazených z veřejného zdravotního pojištění Vám již nebudeme načítávat bonus za recept. Tento postup totiž zákon výslovně zakazuje.

 

Bonus, který jste si nastřádali v minulosti Vám samozřejmě zústává k dispozici v plné výši, a nadále Vám budeme načítat bonusy nejen za zboží nakoupené na volném prodeji, ale také za léky, které zdravotní pojišťovny nehradí vůbec (např.antikoncepce, hypnotika, apod.)

 

Samozřejmě budou i nadále probíhat veškeré akce a další různá zvýhodnění.

 

Vážení klienti, k výše uvedenému opatření, které se projeví velmi pozitivně ve Vašich peněženkách, ale velmi negativně v našem hospodaření , jsme se rozhodli proto, že naším stálým heslem je „Jsme tu pro Vás…“ a cílem je Vaše spokojenost. Pokud s našimi službami spokojeni nejste, pak s tím ani toto opatření nic neudělá. Pokud ale spokojeni jste, pak Vás nechceme vystavit rozhodování zda to zkusit u konkurenční řetězové lékárny kde Vám slíbí nižší cenu, ale ve skutečnosti Vám většinou spíše vydají úplně jiný lék než pro který jste si přišli…a to rozhodně ne kvůli Vašemu prospěchu…

 

Díky opatření, které jsme učinili máte jistotu, že doplatek na každý z léků a pro každého z Vás je vždy ten nejnižší a můžete se tedy rozhodnout zda využijete naše služby jen a výhradně podle míry své spokojenosti.

Děkuji za čas věnovaný tomuto textu a přeji jen samé hezké dny

 

Ing.Martin Šuška, ALMA BN

Podkategorie